• Wpisów: 84
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis: 2 dni temu, 21:30
 • Licznik odwiedzin: 15 035 / 413 dni
 
glowing
 
glowin': Nie wiem co robić ze swoim życiem. Mam propozycję stażu w międzynarodowej firmie, chociaż pieniądze trochę śmieszne. Z drugiej strony ostatnie 1,5 roku pracowałam w małym start-up'ie i jak szukam czegoś od razu na umowę o pracę, w większej firmie (księgowość to księgowość, ale jednak znacznie różni się w małej firmie, która w 99% ma polskich kontrahentów i nie ma żadnych standardów i odgórnych procedur, a w firmie np. amerykańskiej gdzie wszystko jest po angielsku, zupełnie inna kultura organizacyjna i określone procedury do każdego procesu) to zwykle dostaje feedback, że mocno się nade mną zastanawiali, ale wzięli kogoś z większym lub bardziej odpowiednim do stanowiska doświadczeniem. Mam dylemat czy iść na ten staż za śmieszne pieniądze (najprawdopodobniej będzie możliwość dalszego zatrudnienia po stażu na UoP) czy odmówić i nadal szukać czegoś (może w końcu się uda, chociaż nie wiem czy za tydzień, za miesiąc czy za pół roku). Nie umiem podejmować decyzji, kompletnie.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: wolę Lidla

  @J .: 3 miesiące, potem albo możliwość przedłużenia albo (jak w moim przypadku) UoP bo nie będę już studentką. opinie ma średnie, ale opiniami z internetu ciężko się kierować, a 3/6 to i tak dobra ocena jak na to wylewanie żali przez byłych pracowników :D

  @bubbles: tylko ja już skończyłam studia, do końca października chcę UoP, żeby mieć ubezpieczenie więc też patrzę trochę pod tym kątem. nie wiem, przeraża mnie to. mam nadzieję, że wszystko będzie ok, we wrześniu zagadam czy przewidują coś dla mnie, jak nie to będę musiała szukać, chociaż lepiej by wyglądało nawet dla doświaddczenia pracować dłużej w jednym miejscu.
   
 •  
   
  J .
  Może lepiej spróbować tego stażu jeśli ta firma ma dobre opinie. Jak długo on ma trwać?
   
 •  
   
  Ja poszłabym, od czegoś zacząć. Skoro po stażu będziesz miała możliwość awansu to super, jak nie to masz doświadczenie w kieszeni. Ja też latam po pacjentach za psie pieniądze ale robię to dla doświadczenia a od pacjenta, którzy nie jest ze stowarzyszenia w którym pracuję, biorę trzy razy więcej za godzinę. Niestety, miejmy nadzieję, że za kilka lat będziemy usatysfakcjonowane i pracą i pieniędzmi. ;)
   
 • awatar
   
   
  gość
  idź do Kauflandu niemiecka firma ale mówią po polsku to będzie jak znalazł